WŁADZE SPÓŁKI

ZARZĄD

Jerzy Majewski

PREZES ZARZĄDU

Więcej

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe, absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na Wydziale Administracyjnym.

Skrót kariery

 • Doświadczenie zawodowe z zarządzania projektami regionalnymi zdobywał pełniąc w latach 1991 – 1994 obowiązki członka zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego w Gdańsku i Agencji Rozwoju Pomorza Gdańskiego SA.
 • W latach 1995 – 2001 r. poszerzył swoją wiedzę w zakresie inwestycji kapitałowych, pracując jako dyrektor inwestycyjny w PTP Kleinwort-Benson, Everest Capital i BRE Private Equity.
 • Od roku  2001 zajmował różne stanowiska w ramach zarządów spółek (produkcyjnych i usługowych): m.in. Zakłady Metalurgiczne „Skawina” SA., IZO-ERG SA., Odratrans SA. Od 2005 r. pracował w grupie Orbis/Accor, pełniąc kolejno funkcje członka zarządu, wiceprezesa i prezesa w firmie prowadzącej działalność licencyjną HERTZ Lease i HERTZ Rent A Car.
 • Jerzy Majewski był również przewodniczącym Rad Nadzorczych m.in. w spółkach: ZWSE Kraków S.A., ZWSE Wrocław S.A., POLAM-Nakło S.A., ELBUD-Poznań S.A., MERA-PNEFAL S.A., BYFUCH S.A., Krakowska Fabryka Aparatów Pomiarowych S.A., BUMAR-HYDROMA S.A., FAMOR S.A., FOTON S.A., Żegluga Bydgoska S.A., SEZAMOR S.A., GERLACH S.A., ZPS LUBIANA S.A., WISKORD S.A., INTERMODA S.A., PAFAL S.A., SANWIL S.A., PKS Tarnobrzeg Sp. z oo., Capital Parking Sp. z oo., POLMOZBYT Toruń Holding S.A.

Aleksandra Bilewicz

Członek Zarządu

Więcej

Wykształcenie

Pani Aleksandra Bilewicz zdobyła wykształcenie ekonomiczne na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Skrót kariery

 • Doświadczenie zawodowe zdobywała najpierw jako współwłaściciel prywatnej firmy w obszarze usług dla ludności.
 • Od 2003 roku pracowała w Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. jako specjalista w dziale administracji sprzedaży i logistyki, a od 2006 jako Kontroler Dywizji Betonowej, pełniąc funkcję kierownika działu i członka ex-comu.
 • W 2012 roku rozpoczęła pracę na stanowisku Kierownika Działu Controllingu Przemysłowego w Bonduelle, będąc członkiem komitetu dyrekcyjnego fabryki.
 • Od 2014 roku była Finance Managerem w Bydgoskich Fabrykach Mebli S.A., ze szczególnym uwzględnieniem prac projektowych nad nowymi rozwiązaniami z obszarów organizacji produkcji z uwzględnieniem wpływu na wynik spółki.

Adam Daszczyński

Członek Zarządu

Więcej

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe ekonomiczne, absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalizacją Handel Morski.

Skrót kariery

 • Całe dotychczasowe życie zawodowe związany z pracą w porcie.
 • 25 lat pracy w porcie Gdańskim, na różnych stanowiskach począwszy od stanowiska sztauera, ekspedytora oraz dysponenta spółki, a skończywszy na stanowiskach Kierownika Wydziału, Głównego Koordynatora i Dyrektora ds. Eksploatacji pozwoliło mu zdobyć doświadczenie niezbędne do planowania i zarządzania procesami związanymi z obrotem portowo-morskim.
 • W Grupie Kapitałowej OT Logistics od stycznia 2018 roku do czerwca 2018 roku na stanowisku Dyrektora Operacyjnego Dywizji Portowej.

Optymalizacja procesów przeładunkowych oraz równoważność wszystkich grup zawodowych w zespołach roboczych to zasady, którymi zawsze kierował się i kieruje zarządzając zasobami ludzkimi w podległych mu zespołach.

RADA NADZORCZA

Konrad Hernik

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Kamil Jedynak

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Daniel Górecki

Sekretarz Rady Nadzorczej

Witold Rusinek

Członek Rady Nadzorczej

UWAGA!

Z dniem 1 sierpnia 2021 roku będzie obowiązywał
nowy Cennik Materiałów Sztauerskich,
dostępny w zakładce „Strefa Klienta”.

UWAGA!

W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemiologicznym oraz ciągłym wzrostem zachorowań na COVID-19 w całym kraju informujemy, że OT Port Gdynia dokłada wszelkich starań, aby jakość wykonywanych usług nadal była świadczona na wysokim poziomie, a ewentualne ograniczenia kadrowe nie wpływały znacząco na ich realizację. Jednakże z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, która dotyka również osoby zatrudnione w OT Port Gdynia, w przypadku wzrostu absencji pracowników terminala spowodowanej nałożonymi przez właściwą Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną wytycznymi, na które Spółka nie ma wpływu, OT Port Gdynia informuje o możliwości bieżącej weryfikacji założonych rat przeładunkowych oraz terminowości obsługi awizowanych statków i środków transportu lądowego. Jednocześnie zapewniamy, iż będziemy dokładać wszelkich starań w celu minimalizacji tego typu sytuacji.

Dziękujemy za wyrozumiałość. Pamiętajmy, bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o nasze zdrowie.