KIM JESTEŚMY?

OT Port Gdynia jest uniwersalnym terminalem portowym.

 

OT Port Gdynia świadczy usługi przeładunkowo-składowe w strategicznie położonej lokalizacji w porcie Gdynia przez 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Terminal spełnia wymagania wynikające z Kodeksu ISPS, jest doskonale skomunikowany z krajowym system transportowym drogowym i kolejowym, jak również dysponuje dużym parkingiem zewnętrznym na potrzeby wyczekiwania na wjazd do OT Port Gdynia przewoźników samochodów ciężarowych.

OT Port Gdynia obsługuje regularne zawinięcia do Gdyni armatorów Finnlines (Finlandia), Transfennica (Finlandia), Euroafrica (Europa Zachodnia, Afryka Zachodnia), jak również serwisy czarterowe na Morzu Bałtyckim i serwisy czarterowe do Ameryki Centralnej, Północnej i Południowej.

OT Port Gdynia posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze:

  • ładunków drobnicowych w systemie ro-ro, sto-ro i lo-lo, tj. papier, celuloza, stal, big-bagi, wyroby drewnopochodne, sztuki ciężkie, ładunki ponadgabarytowe, elementy dostaw inwestycyjnych, naczepy, samochody, inne pojazdy i maszyny;
  • ładunków masowych, zarówno ładunków agro tj. zboża, śruty, pasze, biomasa oraz innych masowych tj. koks czy kruszywa,
  • kontenerów w systemie ro-ro i lo-lo, w tym tank-kontenerów i kontenerów chłodzonych. 

Poza główną obsługą przeładunkowo-składową OT Port Gdynia wykonuje również usługi formowania i rozformowania kontenerów, formowania i rozformowania palet, mocowania ładunku, sortowania, segregacji i inne.

3,5 MLN TON
ROCZNA ZDOLNOŚĆ
PRZEŁADUNKOWA
OT PORT GDYNIA